Aktualności

Zabawki rolnicze – spraw dziecku świetny prezent na święta!

Święta to czas, gdy dajemy sobie nawzajem rozmaite prezenty. Czekają na nie zwłaszcza dzieci, które wypatrują możliwości otrzymania nowych zabawek. Chcąc sprawić maluchowi rzecz ciekawą, dobrej jakości i dającą mnóstwo zabawy, warto wiedzieć co konkretnie kupić. Niestety duża część zabawek dostępnych na rynku nie ma wiele wspólnego z trwałością, dlatego przedstawiamy kilka najpopularniejszych firm, które produkują zabawki porządne i wiernie oddające oryginalne ciągniki rolnicze, maszyny budowlane, ciężarówki i wiele innych.

Bruder – zabawki rolnicze i przemysłowe

Jeśli nasze dziecko interesuje się maszynami i techniką, z pewnością chętnie wykorzysta w zabawie miniaturowe pojazdy rolnicze i przemysłowe. Frma Bruder wykonuje swoje produkty z bardzo dużą starannością i zachowuje wierność oryginałowi. Przedsiębiorstwo posiada licencję na wykorzystywanie marek takich jak Case, Class, John Deere, Fendt, JCB, Steyr czy Massey Ferguson. Duża skala to kolejny element, na który nacisk nakłada Bruder Zabawki zdecydowanie nie są miniaturowe, skala w której są wykonane to zwykle 1 do 16. Dlatego też ciągniki rolnicze mają zwykle wymiary około 35 na 18 na 20 centymetrów. Pozwala to bezpiecznie bawić się nimi dzieciom już od trzech lat. Kolejny aspekt to szeroka możliwość interakcji – zarówno traktory, kombajny, maszyny budowlane czy samochody posiadają wiele części ruchomych, co umożliwia między innymi zmianę wysokości zawieszenia czy rozkładanie ładowacza czołowego. Nie można zapomnieć o bogatej ofercie akcesoriów, takich jak przyczepy, pługi oraz siewniki. Jeśli chcemy zapewnić dziecku bezpieczną i kreatywną zabawę, to doskonałym wyborem będą właśnie produkty Bruder. Zabawki ciężarówki, samochody osobowe, maszyny czy ciągniki można zakupić w internetowym sklepie rolniczym ZENOX.pl w korzystnych cenach i z szybką wysyłką. Dzięki temu z pewnością dotrą na czas!

Zabawki rolnicze - spraw dziecku świetny prezent na święta!

 

Zabawki Klein – rozwijają kreatywność i wyobraźnię

Innym znanym europejskim producentem zabawek jest marka Klein. Tu również możesz znaleźć produkty dobrej jakości, produkowane na miejscu w Europie, wiernie oddające oryginalne maszyny, a przede wszystkim bezpieczne w użytkowaniu. Wśród produktów można znaleźć między innymi imitację frontu ciągnika John Deere, który zawiera silnik do samodzielnego złożenia. Jeśli chcemy sprawić, by dziecko rozwinęło swoją kreatywność i wyobraźnię, warto podarować mu na święta właśnie taki traktor. Zabawki które nie są od razu gotowe do działania rozbudzają ciekawość, która stanowi dla malucha ogromną inspirację do złożenia maszyny w całość. Klein produkuje też bogate zestawy narzędzi warsztatowych, które wiernie odwzorowują prawdziwe przyrządy między innymi produkowane przez Boscha. Natomiast zabawki zasilane bateriami przygotowane są tak, by wykonywały czynności i wydawały dźwięki jak najbardziej zbliżone do ich prawdziwych odpowiedników. Wśród narzędzi znaleźć można między innymi wkrętarki, wiertarki, śruby, elementy konstrukcyjne i wiele innych. Co bardzo istotne, wszystkie elementy z danej serii zabawek Klein są ze sobą całkowicie kompatybilne, pozwalając na tworzenie ciekawych i rozbudowanych konstrukcji.

Modele rolnicze Siku – dla dzieci i kolekcjonerów

Jeszcze jedną popularną marką zabawek i modeli rolniczych jest Siku. W ofercie tego europejskiego producenta można znaleźć wyjątkowo precyzyjnie wykonane modele ciągników rolniczych i akcesoriów do nich. Są one produkowane w dużej części z metalu, oprócz którego zastosowane też tworzywa sztuczne. Pojazdy i dodatki do nich są więc bardzo solidne, a dzięki doskonałemu odwzorowaniu oryginału będą gratką nie tylko dla dzieci, ale również dla kolekcjonerów modeli maszyn rolniczych. Zabawki Siku w większości wykonano w skali 1 do 32, co sprawia że najdłuższy wymiar zwykle nie przekracza 20 cm. Oprócz samych traktorów – zabawek dostępne są też akcesoria do nich pasujące, np. agregaty rolnicze, siewniki czy przyczepy. Ponadto w ofercie znaleźć można pojazdy ciężarowe, budowlane, a nawet dużych rozmiarów makiety przedstawiające między innymi pola uprawne, gospodarstwa rolne oraz poszczególne ich elementy.

Komentarze Facebook
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły

Back to top button
Close