Pojazdy rolnicze

Kupuj części do Zetora online

Zetor to znana marka ciągników, które są doceniane na rynku rolniczym. Cechuje się doskonałymi właściwościami jezdnymi i wytrzymałością, dzięki czemu sprawdza się przy pracy w polu. Jednak wiadomo, że z biegiem lat niektóre elementy ulegają eksploatacji i zużyciu, dlatego konieczna jest ich wymiana. Części do Zetora znajdziemy w sklepach online, które oferują ogromny wybór doskonałych jakościowo zamienników. Jak wybrać części do Zetora? O czym pamiętać podczas zakupu? Jak wygląda historia matki Zetor?

Części Zetor 7211

Zetor 7211 to jeden z najbardziej znanych modeli ciągników tej marki, które są wykorzystywane w rolnictwie do dziś. Oprócz tego sporym zainteresowaniem cieszą się modele 5211, 7245, 7011, czy też 7340. Poszukując części do Zetora 7211, warto postawić na renomowany sklep, który bazuje na korzystnych cenach połączonych z wysoką jakością produktów. 

Zetor 7211 jest jednym z najstarszych modelu serii UR, które produkowane były w latach 80. i 90. Cały czas możemy dostrzec te maszyny na polskich polach i w gospodarstwach. Zetor posiada 4-cylindrowy silnik o mocy znamionowej 46 kW oraz pojemności 3,5 l. Warto podkreślić, że maszyna przeznaczona jest zarówno do prac podstawowych, jak również dobrze radzi sobie na trudnych powierzchniach terenu. 

Jak znaleźć części do Zetora?

Oryginalne części do Zetora są oznaczone logo firmy, dzięki czemu bez problemu je rozpoznamy. Jednakże bardzo często rolnicy stawiają także na zamienniki, które bazują na równie dobrej jakości połączonej z atrakcyjną ceną. Internetowy sklep rolniczy ZENOX.pl specjalizuje się w dystrybucji części rolniczych, w tym także części do ciągników Zetor. Wybierając części do Zetora, postawmy na najlepszą jakość i dopasowanie produktu do modelu posiadanego ciągnika. Jeśli mamy wątpliwości co do tego, czy dobrze wybraliśmy, warto skorzystać z pomocy specjalistów ZENOX.pl, z którymi można skontaktować się telefonicznie, mailowo, za pośrednictwem czatu na stronie lub poprzez media społecznościowe.

Historia marki Zetor

Produkcję ciągników Zetor rozpoczęto w czasach powojennych, w Czechach – w mieście Brno. Na przestrzeni lat zmieniały się potrzeby i oczekiwania użytkowników maszyn rolniczych, dlatego marka stawiała na ciągły rozwój. Od początku istnienia ułatwiają one pracę ludziom w gospodarstwach rolnych, jak i w firmach transportowych, budowlanych, komunalnych i innych. Pierwszy Zetor powstał w 1946 – w tym roku także zatwierdzono znak towarowy dla marki. Ciągniki sprzedawano do ponad stu państw na świecie na pięciu kontynentach, w imponującej ilości (ponad 1,2 miliona maszyn). Zetor jest uznawany zatem za światową markę, która szybko zyskała uznanie użytkowników. Ponadto, w niektórych państwach Zetor stał się synonimem dla traktora. Aktualnie popularność ciągników Zetor wciąż się utrzymuje, a niezawodne działanie i wytrzymałość maszyn są doskonałym potwierdzeniem najlepszej jakości. 

Części do Zetora zakupić możemy w sklepach online, takich jak internetowy sklep rolniczy ZENOX.pl. W tym przypadku niezwykle ważna jest dobra jakość i atrakcyjna cena, co pozwoli zagwarantować sprawne działanie maszyn. Historia Zetora rozwija się na rynkach światowych już od kilkudziesięciu lat i wciąż cieszy się uznaniem w rolnictwie oraz wielu innych branżach.

Komentarze Facebook
Pokaż więcej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Powiązane artykuły

Back to top button
Close