Aktualności

Zabawki rolnicze dla chłopców

Mali chłopcy bardzo często są zafascynowani sprzętem rolniczym. Obserwując wielkie traktory i koparki, marzą o tym aby sami usiąść za ich kierownicą. W odpowiedzi na dziecięce pragnienia, firma Bruder od lat wypuszcza na rynek najwyższej klasy zabawki rolnicze.

Firma Bruder jest absolutnym liderem na rynku zabawek. Markę od lat charakteryzuje wyjątkowa dbałość o najmniejsze szczegóły i wysoka jakość stosowanych materiałów. Produkty niemieckiego producenta są idealnym zminiaturyzowanym odzwierciedleniem oryginalnych maszyn. Nic dziwnego, że są obiektem pożądania i spełnieniem marzeń każdego małego pasjonata rolnictwa. W kontekście zbliżającego się dnia dziecka, warto zrobić rozeznanie wśród możliwości dostępnych na rynku.

Zabawki Bruder na każdą kieszeń

W zależności od budżetu jakim dysponujemy, wybór produktów jest ogromny. Już w przedziale do 100 złotych, możemy zaopatrzyć nasze dziecko w naprawdę solidną zabawkę wysokiej jakości. Przykładowo, koparko-ładowarkę JCB MIDI CX kupimy już za niecałe 70 złotych.  Jest wyposażona w podnoszone przednie ramię ładowarki z ruchomą szuflą, obrotowy fotel i miękkie gumowe koła z bieżnikiem. Została wykonana w skali 1:16 i do złudzenia przypomina oryginał. Trzeba przyznać, że stosunek jakości do ceny jest naprawdę zaskakujący.

Inną propozycją za niecałe 100 złotych, może być traktor John Deere z przyczepą. Ma skrętną przednią oś, aktywne terenowe zawieszenie i opony z profilowanym bieżnikiem. Dołączono do niego dwuosiową przyczepę z wywrotem i otwieranymi burtami. Dodatkowo, do traktorka możemy dokupić całą gamę akcesoriów i figurek z oferty Brudera.

Wielofunkcyjność zabawek Bruder

W przypadku gdy dysponujemy wyższym budżetem, możemy kupić zabawkę która będzie większa i jeszcze bardziej wielofunkcyjna.  Traktor Claas ma przeszkloną kabinę z otwieranymi drzwiami i podnoszoną maskę silnika. Koła mają gumowy, profilowany bieżnik i są zdejmowane, co gwarantuje dziecku dodatkową porcję dobrej zabawy. Tylny podnośnik ciągnika, można opuszczać za pomocą śruby. Przednia oś, sterowana jest kierownicą wkładaną przez dach. Wszystko to możemy mieć już za niecałe 140 złotych 

Kolejną ciekawą propozycją jest kombajn zbożowy Claas Lexion. Jest bardzo wierną kopią oryginału, dzięki czemu każde dziecko będzie mogło wyobrazić sobie jak wygląda prawdziwa praca w polu. Kombajn ma zdejmowany heder i obracany nagarniacz. Jest także wyposażony w rurę wysypową i otwierany zbiornik na zboże. Do kabiny kierowcy prowadzą obracane schody. Claas Lexion to wydatek rzędu 130 złotych.

Inna propozycją dla małego wielbiciela kombajnów, będzie John Deere T670i.  Mimo że nie jest tani (kosztuje ponad 200 złotych), ma tyle funkcji i ciekawych elementów że z pewnością jest wart swojej ceny. Jest wyposażony nie tylko w zdejmowany heder z przyczepą do jego transportu, ale również w otwierany zbiornik na ziarno i bieżnikowane gumowe tylne skrętne koła. Ponadto ma aktywne tylne zawieszenie i otwierane boczne klapy silnika.

Zabawki Bruder dla małych strażaków

Każdy rodzic wie jak wielkie zainteresowanie wzbudzają wśród dzieci takie zawody jak strażak, policjant czy ratownik pogotowia. Często, jeszcze większe wrażenie robią na dzieciach pojazdy jakimi służby się poruszają. Który mały chłopiec nie marzy o gaszeniu prawdziwych pożarów? Firma Bruder wychodzi naprzeciw takim dziecięcym pragnieniom.

Wozy strażackie firmy Bruder

Dla wszystkich chłopców którzy marzą aby w przyszłości zostać strażakiem, firma Bruder ma do zaoferowania trzy warianty w różnym przedziale cenowym.  

Wóz strażacki Land Rover Defender Station Wagon kupimy za niecałe 145 zł. Co otrzymamy w tej cenie? Zabawka ma otwierana maskę silnika oraz tylne i boczne drzwi. Pojazd ma sprężynowe zawieszenie, a miękkie gumowe opony mają profilowany bieżnik. Samochód jest wyposażony w hak holowniczy a tylne siedzenia można wyjąć. Dodatkowo, do wozu dołączono figurkę strażaka z akcesoriami oraz moduł świetlno-dźwiękowy. Cały zestaw jest wykonany w skali 1:16 i jest wiernym odzwierciedleniem oryginału. 

Kolejna propozycją jest droższy, ale dużo większy i bardziej rozbudowany wóz strażacki Mack Granite jest tani, bo kosztuje prawie 300 zł, jednak trzeba przyznać że stosunek jakości do ceny wychodzi na korzyść klienta. Dzięki tej zabawce, każde dziecko już od najmłodszych lat będzie mogło wczuć się w rolę dzielnego strażaka gaszącego pożary. Zacznijmy od tego, że zabawka jest wyposażona w pompkę, która po napełnieniu wodą działa jak prawdziwy wóz strażacki. Gumowy wąż jest nawinięty na bęben. Czerwony pojazd ma obrotową i podnoszoną drabinę, składane boczne lusterka, odchylaną pokrywę silnika i wysuwane podpory. Jak we wszystkich zabawkach Bruder, gumowe opony maja profilowany bieżnik. Drzwi do kabiny kierowcy są otwierane a do zabawki możemy dokupić moduł świetlno-dźwiękowy i figurki strażaków z serii bWorld. 

Ostatnim wariantem dla młodych bohaterów pragnących gasić pożary, jest wóz strażacki Mercedes Benz Sprinter. Jest to najkorzystniejsza cenowo opcja dostępna już za 130 zł jak poprzedni model, wóz ma podnoszoną i wysuwaną za pomocą pokręteł drabinę i gumowy wąż przez który można pompować wodę po jej wcześniejszym nalaniu. Do pojazdu można podłączyć przyczepkę i dokupić figurkę strażaka. Zabawka ma przeszkloną kabinę z nietłukącego tworzywa, moduł świetlno-dźwiękowy, lusterka i wysuwane podpory boczne. Model w najdrobniejszych szczegółach oddaje funkcje prawdziwego pojazdu. 

Komentarze Facebook
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Back to top button
Close